Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Programy kosztorysowe na raty lub w leasingu.
Programy kosztorysowe na raty lub w leasingu.

W dzisiejszym odcinku opowiem o tym, w jaki sposób kupić program do kosztorysowania w opcji na raty albo w leasingu. Ponieważ programy do kosztorysowania są w bardzo różnych cenach, niektóre są w granicach 1000 złotych netto, niektóre nawet 5000 złotych netto za stanowisko czy też pakiet. Dlatego często pojawia się takie pytanie, czy można dokonać zakupu na raty, i jak najbardziej jest taka możliwość.

 

Całego odcinka możesz wysłuchać w tym miejscu (czas trwania: 3:46).

 

Zakup programu kosztorysowego na raty PayU

I to się odbywa przede wszystkim poprzez sklep ProKoszt.pl. Tam znajdziecie opcję płatności przez PayU, które umożliwia właśnie wybranie sobie rat. Czyli po prostu wybierając opcję płatności, klikacie raty PayU, tam już przechodzicie do strony z wnioskiem kredytowym, uzupełniacie swoje dane i tu zakup tak naprawdę odbywa się na Was z imienia i nazwiska, ale fakturę wystawiamy na tę firmę, na którą chcecie, na którą dokonujecie zakupu i w kilkanaście minut, jest informacja zwrotna od PayU, czy ten wniosek przeszedł, my dostajemy informację i jeśli przeszedł, to realizujemy to zamówienie i wysyłamy oprogramowanie. 

 

Tutaj, jeśli chodzi o samo przeklikanie się na stronie sklepu, też jest taka instrukcja video, co, gdzie, jak kliknąć, żeby z tych rat skorzystać.

 

Zakup programu kosztorysowego na raty leasingowe

Druga opcja to jest leasing i tutaj już leasing bierze się na firmę. Całe raty leasingowe też są rozliczane wprowadzane w koszta prowadzenia działalności, więc leasing też jest świetną opcją, tutaj wystarczy po prostu obok danego produktu na sklepie ProKoszt.pl kliknąć właśnie ten przycisk ,,Weź leasing" i tam również będzie przekierowanie do wniosku, w którym uzupełnia się dane i również w ciągu kilkunastu minut jest informacja zwrotna, czy tutaj leasingodawca przyznał tę opcję.

My dostajemy informację, że jest zatwierdzenie albo odrzucenie (wtedy rozmawiamy o tym, co zrobić dalej i ile trzeba poczekać na zakup, czy może jakieś alternatywne oprogramowanie, sugerujemy jakieś tańsze, jeśli ta dostępność ze względu na finanse jest ograniczona).

Natomiast jeżeli wniosek przechodzi pozytywnie, to znowu wystawiamy fakturę, wysyłamy program i już możesz z niego korzystać, a później raty dogodnie spłacasz według umowy z leasingodawcą bądź tą firmą, u której otrzymasz po prostu opcję płatności ratalnej. Więc tak jak najbardziej są takie możliwości. Można sobie te płatności za program do kosztorysowania rozłożyć na dogodne raty, od 3 wzwyż.

 


Mam nadzieję, że ten odcinek jest pomocny i uspokaja, że nie musisz czekać kilku miesięcy na użytkowanie programu do kosztorysowania, ale możesz je zakupić właśnie na raty albo w leasingu. Jeżeli pojawiły się jeszcze jakieś pytania, zapraszam do kontaktu na maila biuro@prokoszt.pl lub możesz przejść na stronę sklepu ProKoszt.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl