Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
WINBUD Kosztorys - którą wersję wybrać?
Winbudkosztorys - którą wersję wybrać?

Program do kosztorysowania WINBUD Kosztorys Start czy Prof? Pytanie, którą wersję wybrać? W tym odcinku postaram się na to odpowiedzieć, ale tak naprawdę poniżej załączam Ci taką tabelę, dzięki której zobaczysz porównanie, co jest w wersji Start, a co jest w wersji Prof.

Całego odcinka możesz wysłuchać w tym miejscu (czas trwania: 2:27).

Tabela porównawcza WINBUD Kosztorys Start czy Prof.

 

Różnice między Start i Prof.

Przede wszystkim, najważniejszą różnicą jest ten moduł do importu przedmiotów w PDF. Więc jeśli otrzymujesz przedmiarę opublikowane w PDF, bierzesz udział w przetargach i wiesz, że będziesz z tym pracować. Czyli otrzymasz plik PDF taki wygenerowany przez program do kosztorysowania, w którym będą przedmiarę i zamiast wklepywać te przedmioty do programu kosztorysowego ręcznie, no to tutaj ten moduł do tych importów tych przedmiotów będzie jak najbardziej wskazany i wtedy absolutnie po prostu kup wersję Prof, bo w wersji WINBUD Kosztorys Prof ten moduł w wersji Start, nie ma tej opcji. 

 

WINBUD Kosztorys - którą wersję wybrać?

Natomiast jeżeli chodzi o inne różnice, po prostu odsyłam Cię do takiej tabeli z porównaniem co ma WINBUD Kosztorys Start, a co ma WINBUD Kosztorys Pro. Tabela porównawcza (przede wszystkim właśnie ta kwestia tego PDF) jest kluczowa do Twojej decyzji. Myślę, że jest ona właśnie najbardziej czytelna i wspierająca decyzji, którą wersja programu WINBUD Kosztorys wybrać.

 

W razie pytań oczywiście cały czas możesz korzystać też z konsultacji lub po prostu napisać maila biuro@prokoszt.pl, jeśli już wiesz, która wersja programu WINBUD Kosztorys jest dla Ciebie, to wystarczy złożyć zamówienie na stronie ProKoszt.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl