Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Rejestracja programu Zuzia | BIMestiMate
Rejestracja programu Zuzia | BIMestiMate

W dzisiejszym odcinku opowiem o tym, jak zarejestrować program Zuzia/BIMestiMate.

Całego odcinka możesz wysłuchać w tym miejscu (czas trwania: 5:30).

 

Rejestracja i instalacja programu Zuzia | BIMestiMate

Dziś opowiem jak ją zarejestrować. Jeśli kupiłaś/kupiłeś oprogramowanie, masz w pudełku taki podręcznik użytkownika i po prostu po otrzymaniu paczki z oprogramowaniem z płytą instalacyjną bądź po otrzymaniu instalatora mailem ( bo czasem to się też zdarza, że posyłamy mailem, jeśli nie ma kieszeni CD) rozpakuj i dokonaj rejestracji. Zainstaluj oprogramowanie i zarejestruj krok po kroku, tak jak pokazuje to instrukcja.

 

Dlaczego jest to ważne?

Rejestrując program, wprowadzając swoje dane, wypełniając formularz rejestracyjny tego kluczyka, który podpinasz do komputera, Twoje dane trafiają do bazy klientów i jest to informacja, że program do Ciebie dotarł. Wszystko jest w porządku, zainstalowano, zarejestrowano na Twoją firmę. Nie dość, że dowód zakupu jest dowodem nabycia programu, to tutaj też te kwestie licencyjne są niezbędne, żeby wprowadzić te dane i program zainstalować. Po wypełnieniu tego formularza rejestracyjnego kluczyka, gdzie wprowadzasz swoje dane firmowe i klikasz w formularzu, to trafia to na centralę i w ciągu kilku dni po wypełnieniu tego formularza otrzymasz trzy kody, które należy wpisać w okienko, żeby to okienko nie wyskakiwało i nie przypominało o tym, że te kody należy wpisać i tutaj.

 

Do czego służą te 3 kody w programie Zuzia | BIMestiMate?

To jest takie zabezpieczenie, które umożliwia, a w zasadzie zabezpiecza przed tym, gdyby paczka z programem zaginęła, trafiła w niepowołane ręce, to nawet jeżeli ktoś to zarejestruje, wpisze swoje dane i będzie używał programu, a się okaże na centrali, że tutaj nie było płatności od takiej firmy, to po prostu bez tych kodów powyżej 30 dni od tego startowego zainstalowania, zarejestrowania nie będzie mógł z programu korzystać. Natomiast Ty jako prawowity użytkownik, jak najbardziej otrzymasz te kody w ciągu kilku dni od rejestracji i dzięki temu ta możliwość korzystania z programu powyżej tych zabezpieczeń owych 30 dni oczywiście będzie Cię obowiązywać.

Więc tak naprawdę tutaj z kilku perspektyw ta rejestracja jest potrzebna. Po pierwsze, żeby te prawa licencyjne jak najbardziej były pilnowane. Masz fakturę, ale jednocześnie potrzebujesz zarejestrować program na siebie. Po drugie rejestracji musisz dokonać, żeby też otrzymać te kody takie odblokowujące program. Oczywiście, tak jak mówię, przez 31 dni on i tak działa, nawet jeśli jeszcze nie wpiszesz tych kodów. Ale jak już wypełnisz ten formularz w ciągu dwóch, trzech, maks kilku dni, te kody otrzymasz i wtedy to powiadomienie też zniknie. No i oczywiście tutaj potrzeba jest, żebyś się zarejestrował/zarejestrowała ten program, żeby też móc sobie już działać, przećwiczyć pewne rzeczy i zgłosić się na szkolenie z obsługi.

Więc jak tylko otrzymasz program, dokonaj jego rejestracji. Uzupełnij dane firmowe w formularzu rejestracyjnym klucza według też załączonych w podręczniku użytkownika kroków instrukcji. Wyślij to z poziomu programu. Dzięki temu trafi to na centralę, a Ty lada moment otrzymasz też hasła. Te 3 kody, które należy wpisać, uzupełnić, co domknie ten proces rejestracyjny i sprawi, że Twój program, Twoje stanowisko będzie w pełni zarejestrowane i Ty już jak najbardziej możesz działać w kolejnych krokach.

 

Czy program Zuzia | BIMestiMate będzie działać bez tych 3 kodów?

Plus tak jak mówię przez ten czas do momentu otrzymania tych trzech kodów, możesz na programie działać, bo to często się zdarza, że klienci dzwonią, że nie mają kodów i nie mogą działać. Jak najbardziej możesz działać, możesz pracować. Te kilka dni jest też potrzebne tutaj na zarejestrowanie tych chęci po naszej stronie, więc stąd czasami to chwilę zajmuje. Ale najważniejsze, żeby tej rejestracji dokonać, zgłosić się, wypełnić ten formularz, żeby to wszystko było dopięte na ostatni guzik. Mam nadzieję, że to rozwiało wszelkie wątpliwości, czy rejestrować, czy nie. Rejestruj i działaj na programie. 

Przejdź na stronę produktu, ProKoszt.pl

W razie pytań możesz zawsze napisać, odezwać się na biuro@prokoszt.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl